O firmie

Firma SuperFlavon stworzyła od podstaw swój flagowy produkt „Mega Flavon”. Gwarantuje to Państwu nabycie wyjątkowego i niepowtarzalnego suplementu diety. Jesteśmy jedynym i wyłącznym dystrybutorem. Nasz produkt powstał z najwyższej jakości składników. Bezpieczna, wysokiej jakości produkcja zapewniona jest dzięki Systemowi Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodnie z normą ISO 22000;2005 (połączone systemy HACCP i system dobrych praktyk). „Mega Flavon” uzyskał Świadectwo Analizy przez Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich badany zgodnie z wymaganiami GMP.

Dane Firmy:
SuperFlavon Wioleta Dymon
Zakarnie 1A, 31-979 Kraków
NIP 7372027045
Regon 122524929

Firma SuperFlavon powstała w 2012 roku z myślą wprowadzenia unikalnego produktu na rynek. Podstawowym założeniem była jakość i skuteczność. Wcześniej firma funkcjonowała pod nazwą VD Cosmetic.

Obecnie pracujemy nad rozwojem firmy w kilku dziedzinach. Nieustannie wdrażamy nowe projekty z zakresu suplementów diety oraz działamy w szerszym obszarze dotyczącym zagadnień zdrowia. Drugim sukcesem po stworzeniu produktu Mega Flavon jest wdrożenie autorskiej Formuły QPro. Skupiamy się na udoskonaleniu naszego produktu tak aby konsument nie miał wątpliwości co do jego działania.

Naszym celem w każdym projekcie jest zrobienie kroku na przód i wprowadzenie najlepszych, a zarazem bezpiecznych i dokładnie sprawdzonych metod. Wszystkie zadania jakie sobie stawiamy skierowane są na innowacyjność i skuteczność działania.

Certyfikaty

Certyfikat Super Flavon


Dobra Opinia


Certyfikat Firma Godna Zaufania 2020